Перемога Європейської правозахисної організації у справі “Харакоз Р.В. проти України”

Іноді здається, що в нашій країні годі шукати правди. Звична практика: замість проводити розслідування, громадянина кидають за ґрати і тримають, затягуючи посутній розгляд його справи, поки він не здасться і не визнає себе винним. Звучить жахливо? Але, на жаль, це реалії. Скільком нашим громадянам так поламало долі?

Втім, якщо людина готова боротися за свої права та гідність, то завжди є шанс. Наш клієнт Ренат Харакоз, опинившись у ситуації необґрунтовано довгого ув’язнення у СІЗО, не опустив рук і подав позов до ЄСПЧ. Високий суд, розглянувши справу по суті, визнав порушення статті 6 Конвенції з прав людини, а саме: надмірна тривалість розгляду карної справи. Наша перемога вчергове довела, що проти несправедливості існують ефективні засоби протидії. І навіть у повному, здавалося б, мороці, завжди є вогник надії.

Один коментар до “Перемога Європейської правозахисної організації у справі “Харакоз Р.В. проти України”

  1. Avatar
    Миколай

    Прохання допомогти потерпілій родині визнати протиправними діяння слідчого та процесуального прокурора, а також суддів всіх інстанцій , Обуховський районний суд, КАС, ВС/ККС у кримінальному провадженні. Повідомте про прийняте рішення.

Коментарі закриті.