ПРАЦІВНИКІВ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ НАВЧАЛИ ВИКОНАННЮ РІШЕНЬ ЄСПЛ

Роль національних конституційних судів у практиці ЄСПЛ, якість закону, конституційні звернення як засіб правового захисту, Протокол 16, перспективи консультативних висновків щодо конституційної процедури тощо…

Ці та інші питання стали предметом обговорення на нещодавньому вебінарі з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини, повідомляє повідомляє «ECHR. Ukrainian Aspect» з посиланням на відділ комунікацій та правового моніторингу КСУ.

Захід був організований Департаментом виконання рішень ЄСПЛ Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи для працівників Секретаріату Конституційного Суду України та наукових консультантів суддів.

Учасники вебінару проаналізували аспекти виконання рішень ЄСПЛ та Конституційного Суду України, питання активізації діалогу між Комітетом Міністрів Ради Європи та Конституційним Судом України.

Йшлося про проблеми виконання національних судових рішень, судову та прокурорську незалежність, питання свободи пересування та довічного ув’язнення без можливості перегляду. У цьому контексті було висвітлено рішення Європейського суду з прав людини у справах «Жовнер проти України», «Юрій Миколайович Іванов проти України», «Бурмич та інші проти України», «Ігнатов проти України», «Петухов проти України №2», «Олександр Волков проти України».

З тематичними доповідями виступили керівник відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Ради Європи Клер Браун, керівник відділу виконання рішень ЄСПЛ Клер Ові, несудовий доповідач ЄСПЛ Микола Сорочинський, юристи відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Ольга Дубінська, Юлія Гендліна та Надія Задорожна.

Джерело: ECHR: Ukrainian Aspect

Связаться с нами:
Сайт организации: https://www.evrosud.org/
Сергей Рыбий: http://rybiy.com/
Телефон: +380664227177
Facebook: https://www.facebook.com/EuropeanHumanRightsOrganization/
E-mail: g.p.u.dnepr@gmail.com
Instagram: https://instagram.com/european_court_of_human_rights?igshid=p9hve5csfuck