Перемога Європейської правозахисної організації України у справі: “Цаценко проти України”

В Україні склалася вкрай ганебна практика: для підозрюваного у скоєнні злочину чи не єдиним запобіжним заходом суди обирають, звичайно ж, тримання під вартою. Ніби не чули про альтернативні заходи: домашній арешт, застава, взяття на поруки, електронний браслет тощо. До того ж, часто громадянина утримують у неналежних умовах, що не лише принижує людську гідність, а й підриває здоров’я. На жаль, про жодні компенсації за такі дії у нашій правоохоронній системі наразі також не йдеться. Лише рішення Європейського суду з прав людини може змусити вітчизняну Феміду переглянути свої антигуманні методи і відшкодувати – хоч би почасти – громадянинові згаяні час і здоров’я.

Дата подання 03/01/2019

17/10/2019;Дата набуття Статусу остаточного: 17/10/2019 (Комітет)

CASE OF TSATSENKO v. UKRAINE

(Application no. 5481/19)

Зміст:

У заяві до ЄСПЛ заявник скаржився на невмотивоване надмірно тривале утримання під вартою і на відсутність матеріального відшкодування за незаконний арешт і тримання під вартою.

Констатоване порушення:

Порушення статті 5 Конвенції щодо надмірної тривалості попереднього ув’язнення; відсутність або неналежність відшкодування за незаконний арешт або затримання: немає діючого права на компенсацію у внутрішній правовій системі.

Зв’язатись з Європейською правозахисною організацією України:

Телефон: +380664227177
Facebook: https://www.facebook.com/EuropeanHumanRightsOrganization/
E-mail: g.p.u.dnepr@gmail.com

Один коментар до “Перемога Європейської правозахисної організації України у справі: “Цаценко проти України”

  1. Сповіщення:Перемога Європейської правозахисної організації України у справі: “Цаценко проти України” – ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІ

Коментарі закриті.